Avent Цуцла лажливка (ноќни) 0-6 месеци, 0%BPA, 2/1

Бренд:

405 ден

Флуоресцентни , светат во темница

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

Ортодонтска цуцла која е обликувана симетрично и согласно со природниот развој на забите на вашето бебе, дури и кога цуцлата ќе заврши однаопаку во устата. Цуцлите за смирување на Филипс АВЕНТ се достапни во големини од 0 до 18М со најразлични дизајни.

Флуоресцентни , светат во темница

Additional information

Боја

жолта, Розе, Сина

Сеуште немате прегледено производи