Cleanance HYDRA Creme lavante, 40 ml

Бренд:

860 ден

Cleanance HYDRA крем за чистење и смирување на епидермисот, со почитување на чувствителноста на кожата, исушена и иритирана од страна на анти акни третман со лекови.

Количина:

Шифра: 8411 Категории: , Ознака:

Опис

КЛИНАНС ХИДРА – кремза ЧИСТЕЊЕ на лице – без сапун, за масна и проблематична чувствителна кожа.

Cleanance HYDRA крем за чистење и смирување на епидермисот, со почитување на чувствителноста на кожата, исушена и иритирана од страна на анти акни третман со лекови. Нанесете наутро и навечер на лицето претходно навлажнето, исплакнете и избришете. Ако е потребно, распрскајте и со Авен Термална Изворска Вода на целото лице.

Сеуште немате прегледено производи