Чаша некапечка 260мл

Бренд:

665 ден

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

Овозможува пиење 360 степени околу работ со притискање на подвижниот капак , помага да детето се научи да пие како возрасен, безбедно и без протекување

Additional information

Пол

Женски, Машки

Сеуште немате прегледено производи