Направете ја нарачката во наредниве 14 hours 59 minutes и изберете БЕСПЛАТЕН ПРОИЗВОД! САКАМ ГРАТИС

Cleanance GEL 400ml

Бренд:

990 ден

Cleanance Gel 400 ml – Клинанс гел за миење на лице, за масна и проблематична чувствителна кожа, склона кон создавање акни – без сапун.

Количина:

Шифра: 10412 Категории: , Ознака:

Опис

Avene Cleanance Gel 400ml – Клинанс гел за миење на лице, за масна и проблематична чувствителна кожа, склона кон создавање акни – без сапун.

ЧИСТИ
Нежно и темелно ја чисти масната кожа и остава чувство на свежина. БЕЗ САПУН!

МАТИРА
Пантираната состојка Monolaurin го регулира лачењето на себум и се губи непријатниот масен сјај на лицето!

СМИРУВА
Богат со Термална Изворска Вода Авен, делува противвоспалително и ги намалува иритациите

ДАЛИ ОДГОВОРА ЗА МОЈАТА КОЖА?

Авене Cleanance gel е наменет за масна и проблематична кожа склона кон создавање на акни.