Keracnyl Gel, 200ml

Бренд:

680 ден

Керакнил пенлив гел со Миртацин® за кожа со акни.

Нема на залиха

Опис

Keracnyl Gel – керакнил пенлив гел со Миртацин® за кожа со акни.
Нежно ја чисти и мие кожата со акни. Може да се користи за лице и тело. БЕЗ сапун.
Начин на употреба: Нанесете наутро и навечер на влажна кожа. Размачкајте, одмијте го со вода и исушете ја кожата. Во случај на контакт со очите, измијте со повеќе вода.
Хипоалерген. БЕЗ парабен. НЕ комедоген.

Сеуште немате прегледено производи