NIP Straw Cup Шише 330мл

Бренд:

360 ден

Долга цевка произведена од силикон и анти-колична вентилација

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

• Долга цевка произведена од силикон и анти-колична вентилација
• Дебела непропустлива завртка
• Цевка која е лесна за вадење за подобро чистење и хигиенско складирање
• Лесен и нeуништлив материјал.
• Широк отвор за лесно полнење и чистење
• Цевката е компатиблина со сите шишиња произведени од брендот nip
• Држач кој може да се закачи за ташна или облека
• За бебиња поголеми од 12 месеци +
• 0%BPA

Additional information

Боја

Розе, Сина

Сеуште немате прегледено производи