Rossmax GD 102

Бренд:

2,100 ден

Апарат за притисок Rossmax Модел: GD 102, рачен свигоманометар со две години гаранција.

Нема на залиха

Опис

Апарат за притисок Rossmax GD 102 рачен свигоманометар со две години гаранција.

*Стетоскоп со свигмоманометар
*Голем и видлив бројчаник
*Лесен за употреба
*Долготрајна пумпица
*Манжетна без латекс

Гаранција 2 години!

Сеуште немате прегледено производи