Направете ја нарачката во наредниве 2 hours 24 minutes и изберете БЕСПЛАТЕН ПРОИЗВОД! САКАМ ГРАТИС

SUAVINEX Длабока чинија

Бренд:

565 ден

SUAVINEX e луксузен шпански бренд за бебешки производи со ВРВЕН КВАЛИТЕТ и ОГРОМНА ПАЛЕТА на производи.

Исчисти

Количина:

Опис

SUAVINEX e луксузен шпански бренд за бебешки производи со ВРВЕН КВАЛИТЕТ и ОГРОМНА ПАЛЕТА на производи.

Карактеристики:

– Некршливи
– Можнист за ладна или топла стерилизација
– Може да се мијат во машина за садови
– Може да се користат во микробранова печка
– Прилагодени за манипулација со мали раце

BPA free

Additional information

Боја

Зелена, Розе