Направете ја нарачката во наредниве 2 hours 24 minutes и изберете БЕСПЛАТЕН ПРОИЗВОД! САКАМ ГРАТИС

SUAVINEX лажичка

Бренд:

265 ден

SUAVINEX e луксузен шпански бренд за бебешки производи со ВРВЕН КВАЛИТЕТ и ОГРОМНА ПАЛЕТА на производи.

Исчисти

Количина:

Опис

SUAVINEX e луксузен шпански бренд за бебешки производи со ВРВЕН КВАЛИТЕТ и ОГРОМНА ПАЛЕТА на производи.

Лажичката е ергономска и со врвен квалитет.

Пакување од две лажички.

BPA free

Additional information

Боја

Зелена, Розе, Сина