Bath and shower oil 500 ml

880 ден

Ја храни, измазнува и омекнува кожата

Активни состојки: Ленено масло што содржи незаситени есенцијални масни киселини: омега-3, омега-6, омега-9, витамин Е
Ја храни, измазнува и омекнува кожата
Има регенерирачки својства
Без сапун
Хипоалергично
Пакување: Шише 500 ml