Becutan сапун, 100g

Бренд:

30 ден

Becutan детскиот сапун е благ и пријатно парфимиран. Темелно ја чисти и негува детската кожа не предизвикувајќи…

100g

Количина:

Шифра: 10092 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Becutan сапун е благ и пријатно парфимиран. Темелно ја чисти и негува детската кожа не предизвикувајќи печење на очите. Внимателно избалансираната pH вредност и оптималната количина на глицерин, ја штитат кожата од сушење. Со редовна употреба на Becutan сапунот кожата станува нежна и мека.

Сеуште немате прегледено производи