Botanic Oils шампон со масло од ловоров лист за масна коса 400ml

250 ден

Спречува липоидоза на косата. Ја зајакнува косата без да ја прави потешка.

Спречува липоидоза на косата. Ја зајакнува косата без да ја прави потешка.

Збогатен со органски серум против опаѓање на коса. Го продолжува животниот век на влакното и го намалува влијанието на надворешните фактори.

Досега немате прегледано ниту еден производ.