Cardiovis colesterolo, 30 капсули

Бренд:

850 ден

Cardiovis Colesterolo е додаток во исхраната со ферментиран црвен ориз, благ компир, мандарина, коензим Q10, Eidrosol кој што е мешавина од хидрокситирозол добиен од плодовите на  маслинка и витамин Е.

30 капсули

Количина:

Опис

Cardiovis Colesterolo е додаток во исхраната со ферментиран црвен ориз, благ компир, мандарина, коензим Q10, Eidrosol кој што е мешавина од хидрокситирозол добиен од плодовите на  маслинка и витамин Е. Екстрактот од ризомот на благиот компир кој што потекнува од јужна Америка е корисен за регулирање на метаболизмот на триглицериди и холестерол.

Начин на употреба: 1 растителна капсула препорачливо навечер со малку вода или друга течност.

Сеуште немате прегледено производи