Dermagen шампон за сува/нормална коса 300ml

Бренд:

430 ден

Bioxsine Dermagen шампонот против опаѓање и третман на сувата/нормалната коса е хербално решение кое е клинички тестирано на Универзитетот во Павија.

Количина:

Опис

Bioxsine Dermagen шампонот против опаѓање и третман на сувата/нормалната коса е хербално решение кое е клинички тестирано на Универзитетот во Павија.

НАЧИН НА УПОТРЕБА:
Нанесете го шампонот BIOXSINE на влажна коса, нежно масирајте го скалпот 4-5 минути и добро исплакнете. Може да се користи секојдневно. За да добиете позитивни резултати, препорачуваме да го користите BIOXSINE шампонот на континуирана основа.

ПРЕПОРАЧУВАМЕ:
За да добиете уште подобри резултати, користете го со BIOXSINE Serum во ампули.

Сеуште немате прегледено производи