DOCTORS Шампон против вошки

Бренд:

165 ден

Шампон против вошки и гниди.

Количина:

Опис

Шампон против вошки и гниди.

Се нанесува на мокра коса, одстојува и потоа се плакне со вода.

Сеуште немате прегледено производи