Lacalut 4+ детска четка

Бренд:

135 ден

Lacalut 4+ детска четка за заби – Специјални влакна со тенки врвови за отстранување на плакот и од најнедостапните…

Количина:

Шифра: 9043 Категории: , Ознака:

Опис

Lacalut 4+ детска четка за заби

  • Специјални влакна со тенки врвови за отстранување на плакот и од најнедостапните места
  • Ергономски дизајн
  • Достапна во повеќе бои

Сеуште немате прегледено производи