Mirinda Epimedium 2x10gr

300 ден

Турски број # 1 Афродизијак

Количина:

Опис

Билна мешавина.

Состав:

Гликозен сируп, цветен мед, меласа црница, полен, епимедиум (0,79%), рогач, овес, ѓумбир, мал галангал, цимет, мака, американски женшен, коприва, сибирски женшен, гинко билоба, панакс женшен, тиква, кола орев, вкус на ванила, матичен млеч.

Краток опис на производот:
– Турски број # 1 Афродизијак
– 100% природен афродизијак за мажи и жени
– Подобрено задоволство
– Намален страв и анксиозност
– Максимизирано либидо
– Продолжено времетраење на ерекцијата
– Подобрено задоволство

Начин на употреба:
1 ќесичка, а ефектите се гледаат после 20-30 минути

 

Сеуште немате прегледено производи