NIP ЧИНИЈА ДЛАБОКА

Бренд:

260 ден

Чинија плсатична длабока

Исчисти

Количина:

Опис

• Широки рабови за олеснителен зафат на чинијата.

• Доволно волумен за почетоците на хранење (190г).

• Произведена од цврста пластика која може да се користи во микробранова и во машина за перење на садови.

• Дизајн со жирафа за хранењето да биде уште по забавно.

• Не лизгава подлога на чинијата.

• За бебиња од 6 месеци.

• 0% BPA

Additional information

Боја

Розе, Сина

Сеуште немате прегледено производи