Nip Family Лажалка цуцла од силикон

Бренд:

205 ден

Мека и анатомски обликувана цуцла од силикон.

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

• Мека и анатомски обликувана цуцла од силикон.

• Анатпмски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.

• Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.

• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

• Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.

• 0% BPA

• Достапни во 3 големини.

Additional information

Големина

0-6 месеци, 16-32 месеци, 5-18 месеци

Сеуште немате прегледено производи