REGENIST ARS 4 PHYTOHIAL затегнувачки дневен крем, против брчки 50ml

Бренд:

1,200 ден

Количина:

Категорија: Ознака:

Опис

Кремот ја подобрува еластичноста на кожата, го намалува бројот и длабочината на брчките и спречува нивно продлабочување. Комплексот има антиоксидативно дејство, спречувајќи формирање на слободни радикали кои предизвикуваат стареење на клетките на кожата. Производот ја измазнува кожата, ги намалува брчките, ги прави фините линии и неправилностите помалку видливи. УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА: нанесете рамномерен слој на исчистената кожа на лицето, вратот и деколтето.

DM20201

Сеуште немате прегледено производи