Силиконска лажливка 3 + месеци 2/1

Бренд:

590 ден

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

Изработени целите од медицински силикон со природен облик на цуцла кој лесно го прифакаат новороденчињата. Се користат во болниците.

Additional information

Пол

Женски, Машки

Сеуште немате прегледено производи