Ducray Anaphase + balsam

Бренд:

830 ден

Anaphase + balsam oбезбедува витамини и хранливи материи потребни за да се зачува целосната виталност на косата. Од првата употреба, и дава сила, сјај и се расплетува лесно.

Нема на залиха

Шифра: 3164 Категории: , Ознака:

Опис

Анафаза + балзам за коса, после шампонирање
– за лесно расплетување
– против опаѓање
– за девитализирана коса

Обезбедува витамини и хранливи материи потребни за да се зачува целосната виталност на косата. Од првата употреба, и дава сила, сјај и се расплетува лесно. Може да се користи секојдневно. Се нанесува по шампонирањето, се масира на влажна коса, се остава 1 минута и се плакне темелно.
Најдобро се користи со Анафаза шампон против опаѓање. Биоразградлива формула. Во сучај на контакт со очите исплакненте ги темелно.

Сеуште немате прегледено производи