Avent Електрична пумпа за измолзување со шише Премиум

Бренд:

10,715 ден

Нова ера на измолзување со совршен баланс на вшмукување и стимулација на брадавиците инспириран од природниот начин на цицање на бебињата.

Количина:

Опис

Нова ера на измолзување со совршен баланс на вшмукување и стимулација на брадавиците инспириран од природниот начин на цицање на бебињата. Електричната пумпа за градите Philips Avent го одржува протокот на млеко оптимално и нежно се прилагодува на големината и формата на брадавиците.

НОВАТА пумпа за гради нуди 8 нивоа на стимулации и 16 нивоа на одмолзување со што нуди персонализирано искуство. Лесно исцедување на млекото ,дома и надвор.Дискретен звук и осветлување за употреба, ден/ноќ.• Вклучува шише Натурал (125ml/4oz) и цуцла за лесно
комбинирање на исхрана со доење и со шише
• Компатибилно со целиот наш асортиман на производи за хранење

Сеуште немате прегледено производи