Лажливка Ултра Ер 0-6м

Бренд:

465 ден

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

Со 4 екстра-големи отвори, лесниот штитник е дизајниран за максимален проток на воздух, така што чувствителната кожа на вашето бебе останува сува и без иритации.

Ортодонтски , Две во пакување

Additional information

Пол

Женски, Машки

Сеуште немате прегледено производи