NEVENA BABY – Крема, 100ml

115 ден

NEVENA BABY Крема – благодарение на активните компоненти, кремот ја негува и штити осетливата детска кожа…

Нема на залиха

Шифра: 10254 Категории: , Ознака:

Опис

NEVENA BABY – Крема

Благодарение на активните компоненти, кремот ја негува и штити осетливата детска кожа од влажност, ја омекнува, го намалува црвенилот, чешањето и иритацијата на кожата.

Сеуште немате прегледено производи