Nip Funny Animals Лажалка цуцла

Бренд:

305 ден

Слатки цуцли лажалки во облик на животни.

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

• Уникатен животински дизајн.

• Мека и ортопедски обликувана цуцла од силикон.

• Анатомски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.

• Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.

• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

• Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.

• 0% BPA

Additional information

Големина

16-32 месеци, 5-18 месеци

Сеуште немате прегледено производи