NIP Life Лажалка цуцла силикон

Бренд:

205 ден

Мека и ортопедски обликувана цуцла од силикон

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

• Уникатен животински дизајн.

• Мека и ортопедски обликувана цуцла од силикон.

• Ортопедски обликувана за здрав развој на вилицата на вашето бебе од сам почеток.

• Заштитата на цуцлата ги спречува притисокот и иритацијата на кожата.

• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

• Дизајнирана за удобно цицање во било која положба.

• 0% BPA

Additional information

Големина

0-6 месеци, 16-32 месеци, 5-18 месеци

Сеуште немате прегледено производи