Nip Newborn Лажалка цуцла

Бренд:

205 ден

Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток

Количина:

Шифра: 4431304 Категории: ,

Опис

• Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток

• Големи дупки за вентилација и заштита на чувствителната бебешка кожа.

• Заштита за иритација на кожата над брадата

• Препорачана од акушерки

• Произведена во Германија

• 0% BPA

Сеуште немате прегледено производи