Nip Night Флуоресцентна цуцла лажалка

Бренд:

215 ден

Цуцла која свети во ноќта.

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

• Достапни во 3 големини: 1 (0-6 месеци), 2 (5-18 месеци) и 3 (16-32 месеци).

• Цуцла која свети во ноќта.

• Анатомски облик за здрав развој на вилицата на вашето бебе од самиот почеток.

• Големи дупки за вентилација и заштита на чуствителната бебешка кожа.

• Препорачан модел од акушерки.

• Произведено во Германија.

• 0% BPA

Additional information

Големина

0-6 месеци, 16-32 месеци, 5-18 месеци

Сеуште немате прегледено производи