NIP СЕТ ЧАШИ

Бренд:

305 ден

СЕТ ЧАШИ

Количина:

Опис

• Лесни и удобни за држење

• Може да се мијат во машина за миење садови и да се користат во микробранова печка

• Лесни за складирање

• Идеални за на пикник или за во градина

• Заоблен раб кој овозможува удобно пиење.

• Наменето за дечиња поголеми од 18 месеци +

•0% BPA

• Димензии: 9×8 cm

Сеуште немате прегледено производи