REMOVE Крем за отстранување на влакна 100ml

150 ден

Ослободете се лесно од несаканите влакна!
Кремата ви овозможува на едноставен начин да се ослободите од несаканите влакна со едноставен апликатор .

Нема на залиха

Ослободете се лесно од несаканите влакна!
Кремата ви овозможува на едноставен начин да се ослободите од несаканите влакна со едноставен апликатор . Кремата можете да ја користите веднаш безбедно после отстранување на капачето за разлика од класичните жилети .
Ефикасна е за секој вид на влакна : тенки, дебели, долги, кратки, темни и светли. Кремата ви помага да имате мазна и мека кожа.Ја има во 2 вида за “нормална кожа” и “осетлива кожа”.
СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ :
– 2 вида на крема: За “нормална кожа” и “осетлива кожа”
– За лице и тело
– Дерматолошки тестирана.

ПАКУВАЊЕТО СОДРЖИ :
– 1 масажна глава за лесна апликација
– 1 крема за депилација во туба од 100 ml
– 1 шпатула

Досега немате прегледано ниту еден производ.