Botanic Oil шампон со бел лук за сјајна коса 400ml

250 ден

Шампон од бел лук за сите типови коса.

Нема на залиха

Шампон од бел лук за сите типови коса. Создаден со целосно зачувување на содржината и придобивките од органските екстракти од белиот лук. Делува против опаѓање на косата и поттикнува раст на косата, давајќи и сјај и цврстина. Без мирис на лук.