Чаша со клун 200мл.6+м во боја

Бренд:

545 ден

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

Идеална за преод од шише кон чаша. Со меко силиконско клунче и рачки погодни за држење. Достапни во повеќе бои.

Additional information

Боја

Розе, Сина, Црна

Сеуште немате прегледено производи