Чаша со клун 260мл.12+м

Бренд:

610 ден

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

Идеална за преод од шише кон чаша. Со пластично клунче и рачки погодни за држење. Достапни во повеќе бои

Additional information

Боја

зелена, Розе, Сина

Сеуште немате прегледено производи