Цуцла лажливка 18м+ женска ,0% ВРА, 2/1

Бренд:

405 ден

SCF349/12

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

Изработени од отпорен силикон за дечиња над 18 месеци, ортодонтски, Две во пакување

Additional information

Животни

Маче

Сеуште немате прегледено производи