LITOZIN Forte, 90 капсули

910 ден

Litozin Forte – капсули за здрави и флексибилни зглобови. Состав: 3 капсули содржат 2260 mg. шипка во прави и 80 mg. витамин Ц.

Нема на залиха

Опис

Litozin Forte – капсули за здрави и флексибилни зглобови

Состав: 3 капсули содржат 2260 mg. шипка во прави и 80 mg. витамин Ц

Пакување: Кутија со 90 капсули во шише

Начин на употреба: Три капсули дневно (пред употреба внимателно прочитајте го приложеното упатство).

Начин на издавање: Додаток на исхрана.

Начин на чување: Да се чува на собна температура, на суво место, заштитено од дирекна сончева светлина. Да се чува подалеку од дофат на деца.

Сеуште немате прегледено производи