Men Activ, 30 капсули

Бренд:

790 ден

ЗА ЗДРАВ И ИСПОЛНЕТ ИНТИМЕН ЖИВОТ Капсули наменети за секој маж кој има проблеми со еректилна дисфункција, плодност, намалено либидо и сексуална желба.

Количина:

Опис

Одличен спој на Мака, Готу кола, Гинсенг, Кофеин, Селен,бакар и витамин Е за одржување на машката потенција, плодност и либидо.
Препарат наменет за секој маж кој има проблеми со еректилна дисфункција, плодност, намалено либидо и сексуална желба како и за потикнување на сперматогенеза и подобрување на квалитетот на спермата.
Брендот Допелхерц
е еден од врвните долгогодишни брендови препознатлив по својот квалитет и ефикасност во Германија сега достапен и кај нас.

 

Сеуште немате прегледено производи