NIP Trainer cup шише за бебе 260ml

Бренд:

350 ден

Цврст отвор што не пропушта течности, наменет за бебиња поголеми од 9 месеци

Исчисти

Количина:

Шифра: Недостапно Категории: ,

Опис

• Цврст отвор што не пропушта течности, наменет за бебиња поголеми од 9 месеци
• Иновативен вентил од два компоненти што не дозволува голтање на воздух и е лесен за чистење
• Лесен и неуништлив материјал
• Широк отвор за лесно полнење и чистење
• Ергономски облик лесен за држење
• Деловите од шишето се компатибилни со сите Trainer cup шишиња
• 0% BPA

Additional information

Боја

зелена, Портокалова

Сеуште немате прегледено производи