Rossmax NB 500

Бренд:

3,550 ден

Дигитален инхалатор Rossmax Модел: NB 500, гаранција две години!

Нема на залиха

Шифра: 2627 Категории: , Ознака:

Опис

Дигитален инхалатор Rossmax NB 500 гаранција 2 години!

*“VA“ технологија (со прилагодлив вентил)
*Големина на честички < 2.5 микро метри
*Тивка работа, со кутија за апсорбирање вибрации
*Маски за возрасни и деца
*Сет за инхалирање, аголен додаток за уста
*Предвиден за интезивна работа
*AC адаптер

Гаранција 2 години!

Сеуште немате прегледено производи