Royal SUPERIOR jelly ampuli

Бренд:

1,620 ден

Матичниот млеч ја јакне виталноста и отпорноста на организмот, го забрзува процесот на заздравување, ги подобрува функционалните способности и го забавува процесот на стареење.

Нема на залиха

Опис

Матичниот млеч е извонреден биостимулатор и природен антиоксиданс.

Матичниот млеч ја јакне виталноста и отпорноста на организмот, го забрзува процесот на заздравување, ги подобрува функционалните способности и го забавува процесот на стареење.

Royal SUPERIOR jelly матичен млеч 2000mg со вкус на јагода.

Го подобрува имунитетот, ја подобрува абсорпцијата на витамини и минерали и има антимикробен ефект.

Начин на употреба: 1 ампула дневно пред доручек.

Сеуште немате прегледено производи