Visionace, 30 капсули

930 ден

Visionace со специфични хранливи материи како што се витамини А, Б2 и цинк придонесуваат за одржување…

Нема на залиха

Visionace со специфични хранливи материи како што се витамини А, Б2 и цинк придонесуваат за одржување на нормален вид.

Состав: претставува најкомплетна формула за очите, како резултат на многу години на научни истражувања.
Visionace содржи 23 биоактивни состојки, вклучувајќи ги и лутеин, природна мешавина caratenoid (бета-каротен, alfakaroten, zeaxanthin, cryptoxanthin и лутеин), biflavonoide цитрус, екстракт од боровинки, витамин Б комплекс, минерали (цинк, бакар, манган, селен, хром, железо, магнезиум).

Дозирање: Се препорачува да се користат 2 капсули на ден во првиот месец, со главното јадење.
Потоа, земете 1 до 2 капсули дневно со главниот оброк.

Досега немате прегледано ниту еден производ.