SILK ® цврст восок за депилација

250 ден

SILK ® цврст восок во пелети за депилација на лице и тело – Восок во гранули за…

Нема на залиха

SILK ® цврст восок во пелети за депилација на лице и тело

Восок во гранули за традиционална топла депилација:

– Eфикасно, лесно и речиси безболно ги отстранува од корен несаканите влакна на лицето и телото

– Посебно погоден за депилација на осетливите места, како и за отстранување на кратките, дебели и отпорни влакна

– Особено ефикасен за бикини линијата

– Кожата ја остава мазна и свежа заради истовремениот благ пилинг

– Ефект кој трае и до 6 недели

– Погоден за сите типови на кожа

Пакување: 100 g

Досега немате прегледано ниту еден производ.