SILK ® ленти за депилација

200 ден

SILK ® ленти за депилација на лице и тело со екстракт од невен и сончогледово масло.

Нема на залиха

SILK ® ленти за депилација на лице и тело со екстракт од невен и сончогледово масло

Ладна депилација за ефикасно, лесно и речиси безболно отстранување од корен на несаканите влакна

– Содржат формула збогатена со комбинација на екстракт

од невен и сончогледово масло, која ја смирува и омекнува кожата, оставајќи ја мазна, мека и нежна по секоја употреба

– Ефект кој трае и до 4 недели

– Погодни за депилација на лицето и телото

– Едноставни за употреба

– Наменети за сите типови на кожа

Пакување: 20 и 200 поединечни ленти

Досега немате прегледано ниту еден производ.