Acnium дневна крема за лице за кожа 30ml

Бренд:

565 ден

Крема за лице за проблематична кожа, склона кон акни и митесери со матирачки ефект и за хидрација на кожата.

Нема на залиха

Опис

Крема за лице за проблематична кожа, склона кон акни и митесери со матирачки ефект и за хидрација на кожата. Помага за ублажување на несовршеностите на кожата благодарение на комплексот Sebo-Balance, кој ги чисти порите.

НАЧИН НА УПОТРЕБА:

Се нанесува на чиста, сува кожа како дневна крема.

Сеуште немате прегледено производи